Pre ktorú bránu sa rozhodnete vy?

Pre ktorú bránu sa rozhodnete vy?

Priemyselné brány sú medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbené a to z dvoch jednoduchých dôvodov. Prvým dôvodom je fakt, že priemyselné brány sú spoľahlivé a pevné, pričom disponujú vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a mnohé z nich dokonca znižujú hladinu hluku v priestore. Druhým, no nemej dôležitým dôvodom obľúbenosti týchto brán je skutočnosť, že garage-769792_640priemyselné brány sú vyrábané na mieru a podľa želaní samotného zákazníka. Vo všeobecnosti tento typ brán rozdeľujeme na sekcionálne brány, na rolovacie a krídlové brány.

Sekcionálne brány sa otvárajú nahor a preto sú výhodné a odporúčajú sa tým zákazníkom, ktorí potrebujú využívať priestor pred aj za bránou. Celý systém sekcionálnej priemyselnej brány je nainštalovaný za stavebným otvorom, pričom brány sa zasúvajú pod strop. Druhým typom priemyselných brán sú rolovacie brány. Tieto brány nájdeme najmä v priemyselných objektoch a skladoch. Nespochybniteľnou výhodou rolovacích brán je fakt, že poskytujú veľa miesta a sú preto výhodné najmä pre tých, ktorí nemajú dostatok priestoru. Posledným základným typom priemyselných brán sú takzvané krídlové brány. Tento typ brán sa stáva každým dňom čoraz viac a viac populárnym, a to pre ich jednoduchosť a takmer nulovú údržbu. Rámy týchto brán sú vyrábané z hliníka a výplň krídiel tvoria polyuretánové panely.

Všetky typy priemyselných brán poskytujú svojmu majiteľovi ochranu a nezáleží na tom, či chránia obydlie, garáž alebo priemyselné objekty. Tieto typy brán spĺňajú aj predstavy a požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov, ktorým záleží na presnosti a kvalite zhotovenia. Mnohé z týchto brán spĺňajú aj prísne európske štandardy. Parametre, ktoré zvažuje nejeden zákazník, spočívajú v kvalite vyhotovenia, životnosti, dizajne a veľmi podstatným prvkom pri výbere je aj cena priemyselnej brány.