Neviete si nájsť prácu tu? Skúste inde!

Ste práve vy jedným z tých obyvateľov Slovenska, pre ktorého je veľmi náročné nájsť si prácu? Už to bol snáď váš miliónty pohovor a vy stále čakáte na ten jeden mail, ktorý vám oznámi, že máte flek? Už ste zničený z toho, že vám Vaša manželka stále vyhadzuje na oči, že nič nerobíte a neživíte rodinu, ako ste  sľúbili?Je teda na čase porozhliadnuť sa po iných možnostiach. Možno pre vás Bratislava, alebo iné mesto kde žijete, nie je to pravé. Možno sa budete lepšie cítiť inde a ani o tom ešte neviete. Čo tak skúsiť prácu v inom meste? Ďalej od domova, kde by ste sa mohli presunúť s celou rodinou a začať nový život.

Čo tak práca v Košiciach? Že sa vám to nepozdáva?Tak si len predstavte. Všetci obyvatelia z východu Slovenska sa sťahujú za prácou do hlavného mesta. Tým pádom, veľa pracovných ponúk ostáva v Košiciach nevyužitých a zamestnancov predsa potrebuje každý zamestnávateľ. Vykašlite sa na večné čakanie. Nebuďte ovca a nechoďte s davom. Košice vám ponúkajú lepšie podmienky na život, ak tu predsa budete mať prácu. A čo viac. Nie len vám, ale celej vašej rodine. Predstavte si, že nehnuteľnosti v Košiciach sa pohybujú o polovicu menej a možno aj lacnejšie ako v predraženej Bratislave. Tam si za také peniaze môžete dovoliť kľudne aj vilu s bazénom, obrovskou záhradou a autom, ktoré vám bude každý sused závidieť.

Pozrite sa realisticky na svoju budúcnosť a budúcnosť vašej rodiny a nájdite si prácu v Košiciach. Majú tam predsa rovnaké možnosti na voľnočasové aktivity, krúžky, či záujmy ako v inom meste. A ak deti vyrastú a bude ich to ťahať niekde inde, tak pôjdu za svojim a vy im v tom nijak nezabránite. Potom si len budete búchať hlavu o stenu drahého bytu v Bratislave, prečo ste sa rozhodli takto. Ale teraz máte jedinečnú šancu a čas myslieť na seba, svoju rodinu a kariéru.

Viete ako sa hovorí, ak nie teraz, tak kedy?