Auto narazilo do stromu, zomreli v ňom dvaja ľudia

Auto narazilo do stromu, zomreli v ňom dvaja ľudia

Medzi obcami Kuchyňa a Rohožník v smere na Rohožník sa stala tragická dopravná nehoda.

Auto narazilo do stromu, zomreli v ňom dvaja ľudia
BRATISLAVA 10. marca (WEBNOVINY) – Tragická dopravná nehoda sa stala dnes nadránom na ceste II. triedy medzi obcami Kuchyňa a Rohožník v okrese Malacky.

Pri nehode zomrel 23-ročný vodič a jeho 24-ročný spolujazdec, ďalší člen posádky auta, 20-ročný muž, leží v jednej z bratislavských nemocníc vo vážnom stave.

Agentúru SITA o tom informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Tragická nehoda sa stala dnes krátko po 02:30 medzi obcami Kuchyňa a Rohožník v smere na Rohožník. Ako informovala Kurucová, policajti zistili, že auto značky Ford Focus s trojčlennou posádkou zišlo z doposiaľ nezistených príčin mimo cestu a narazilo do stromu. Pri nehode zasahovali aj hasiči.

Ako informovala Zuzana Farkasová z Prezídia hasičského a záchranného zboru, dve osoby boli zakliesnené vo vnútri auta. Na mieste nehody zomrela jedna zo zakliesnených osôb, ďalšia osoba zomrela o pol štvrtej ráno. Tretí člen posádky leží v nemocnici v kritickom stave. Škodu na vozidle polícia odhadla na 6-tisíc eur. Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia, nehodu polícia ďalej vyšetruje.